BiH

Stanić pristupio SDS-u

Stanić pristupio SDS-u
Stanić pristupio SDS-u
U.Vukić, Foto Srna

BANJALUKA - Slobodan Stanić, bivši član SNSD-a i bivši ministar zdravlja i socijalne zašitite u Vladi RS pristupio je SDS-u, potvrdio je to danas Mladen Bosić, lider ove partije.

Kao razloge priključivanja ovoj političkoj stranci, Stanić je naveo demkratičnost SDS-a, te iskrenu želju za reformama i sređivanja stanja u tim segmentima društva.

Osvrćući se na svoj ministarski rad u  Vladi RS, Stanić kaže da su mu u tom vremenu bile vezane ruke i noge, a oči prekrivene. 

On je kazao da nije htio da pristaje na ustupke, kako bi ostao na mjestu ministra. 

Lider SDS-a je izrazio zadovoljstvo što je Stanić pristupio ovoj stranci. On je naveo da je Stanić svojim dosadašnjim radom pokazao da se može raditi u interesu društva.

Najčitanije