BANJALUKA - U organizaciji Vlade Republike Srpske, u Banjaluci će sutra biti priređena svečanost povodom 20 godina Vlade Srpske.
Osim najviših funkcionera Republike Srpske, svečanosti će prisustvovati i predsjednici i ministri iz ranijih saziva Vlade Republike Srpske.
Svečanost povodom obilježavanja 20 godina Vlade Republike Srpske biće održana u Administrativnom centru Vlade sa početkom u 14.00 časova, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose s javnošću.