BiH

U Republici Srpskoj rođeno 16 beba

U Republici Srpskoj rođeno 16 beba
Foto: N.N. | U Republici Srpskoj rođeno 16 beba
N.N.

BIJELJINA - U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba i to četiri djevojčice i 12 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U Banjaluci je rođeno rođeno devet beba, u Zvorniku tri bebe, u Trebinju dvije, u Prijedoru i Doboju po jedna beba.

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i šest dječaka, u Zvorniku tri dječaka, u Trebinju dva dječaka, u Doboju jedna djevojčica, a u Prijedoru jedan dječak.

Podaci iz fočanskog porodilišta nisu saopšteni.

Najčitanije