Policijski službenici Federalne uprave policije uhapsili su devet osoba - pripadnika boračke populacije iz Kantona Sarajevo, Srednjebosanskog, Unsko-sanskog i Hercegovačko-neretvanskog kantona zbog nereda ispred zgrade Federalne vlade 21. aprila u Sarajevu, javila je Federalna televizija.
Uhapšeni su osumnjičeni za krivična djela nasilničko ponašanje, napad na ovlaštenu osobu i oštećenje imovine. Takođe je uhapšen 19-godišnjak iz Sarajeva zbog nasilničkog ponašanja pred zgradom Vlade Federacije.