BiH

Usvojena Odluka o unutrašnjoj organizaciji Gradske organizacije SNSD Banjaluka

Usvojena Odluka o unutrašnjoj organizaciji Gradske organizacije SNSD Banjaluka
Usvojena Odluka o unutrašnjoj organizaciji Gradske organizacije SNSD Banjaluka
Srna

BANJALUKA - Gradski odbor SNSD-a Banjaluka održao je danas Konferenciju na kojoj je usvojena nova Odluka o unutrašnjoj organizaciji i radu Gradske organizacije SNSD Banjaluka.

"Time je ovaj najviši akt Gradske organizacije usaglašen sa Statutom SNSD-a, a predviđa, između ostalog, uvođenje Predsjedništva umjesto dosadašnjeg Izvršnog odbora, formiranje Aktiva penzionera Gradske organizacije, te ukidanje Nadzornog odbora", saopšteno je iz SNSD-a.


Gradskoj konferenciji prisustvovalo je 389 delegata, kao i gotovo cjelokupno rukovodstvo stranke, predvođeno predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom.

Dodik je izrazio zadovoljstvo što je Gradska organizacija izvršila potpunu reorganizaciju i stabilizaciju, krenula u pripreme za lokalne izbore, te je uputio punu podršku rukovodstvu Gradske organizacije i aktivnostima koje provodi.

Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Igor Radojičić predstavio je delegatima i programsku platformu "Banjaluka – dobro mjesto za dobre ljude", koja, kako je naveo, nije izborna platforma, već konceptualni dokument o viđenju Banjaluke u narednom periodu.

Najčitanije