BiH

Vlada Srpske danas o Prijedlogu izmjena zakona o krivičnom postupku

Vlada Srpske danas o Prijedlogu izmjena zakona o krivičnom postupku
Foto: Vlada RS | Vlada Srpske danas o Prijedlogu izmjena zakona o krivičnom postupku
Srna

BANJALUKA - Vlada Republike Srpske danas će na sjednici u Banjaluci razmatrati Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o krivičnom postupku Srpske.

Biće razmatrana i informacija o načinu realizacije stare devizne štednje po pravosnažnim i izvršnim sudskim odlukama, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose sa javnošću.

Na predloženom dnevnom redu je i informacija o primjeni odluke o sprovođenju procesa procjene uticaja propisa u postupku izrade propisa i stanja u bazi portala "Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje".

Na sjednici će biti riječi i o informaciji o upisanim sporazumima, protokolima i memorandumima o saradnji Republike Srpske sa subjektima u inostranstvu u registar u ovoj godini.

Fotografije i kadrovi sa sjednice, koja je zakazana u 10.00 časova, medijima će biti dostavljen putem vitransfer linka. Nakon sjednice biće objavljeno saopštenje.

 

Najčitanije