BANJALUKA - Jedan broj građana iz RS kojima su u posljednje tri godine oduzimana vozila u okviru akcija "Falsifikat" i drugih koje su uslijedile nakon te, uspjeli su nakon višemjesečnih čekanja da dobiju svoja vozila, ali umjesto da ih voze mogu ih jedino držati kao suvenir jer ne postoji mogućnost da ih ocarine ili registruju.
Jedan od njih je i č