BiH

Zatvorenicima sporno korištenje privilegija

N.M.

BANJALUKA - Zatvorenici u Kaznenopopravnom zavodu Banjaluka nezadovoljni su zbog različitog tretmana Uprave zatvora prema njima, zbog čega su ih juče smirivali Boško č

Kako saznajemo, zatvorenici su bijesni zbog različitih aršina koje zatvorska uprava ima prema osuđenicima prilikom puštanja na otpuste. Zatvorenici su se, kako saznajemo, žalili da oni koji imaju novac mnogo češće koriste privilegije i napuštaju krug zatvora, dok su drugima otpusti strogo redukovani.

Zbog njihovog nezadovoljstva, sa zatvorenicima su se juče sastali č

Najčitanije