Šmit u Dejtonu: Radiću na tome da budem posljednji visoki predstavnik
"Karl Bilt bio je prvi, ja sam osmi i radiću na tome da budem zadnji visoki predstavnik", rekao je u svom govoru u Dejtonu Kristijan Šmit, kojeg Republika Srpska ne priznaje za ...