BANJALUKA - Udruženje medicinskih sestara, tehničara i babica Republike Srpske u okviru Sedmice sestrinstva, koja se obilježava od 12. do 18. maja, organizuje brojne aktivnosti ...

U Republici Srpskoj je neradni dan jer se obilježava Dan pobjede nad fašizmom, saopšteno je iz Ministarstva uprave i lokalne samouprave Srpske.