Društvo

Banjaluka: Tinejdžer iz Gradiške umro od meningitisa

Banjaluka: Tinejdžer iz Gradiške umro od meningitisa
Banjaluka: Tinejdžer iz Gradiške umro od meningitisa
Agencije

BANJALUKA,GRADIŠKA - Maloljetnik iz Gradiške (16), preminuo je jutros na Univerzitetsko kliničkom centru (UKC) RS u Banjaluci, od posljedica meningitisa.

Kako saznaje mojabanjaluka.info. od izvora bliskih porodici tinejdžer je bio priključen na aparate.

U UKC RS kažu da će informacije o ovom slučaju saopštiti u toku dana.

Najčitanije