Društvo

Belminino stanje veoma loše

Belminino stanje veoma loše
Belminino stanje veoma loše
N.N.

Tromjesečna Belmina Ibrišević smještena je na Pedijatrijskoj klinici u njemačkom Tibingenu. Kako saznaje "Avaz", djevojčica se nalazi na Odjelu intenzivne njege, još joj nisu urađene sve pretrage kako bi se uspostavila tačna dijagnoza i obavila transplantacija koštane srži.

Ovo je za "Avaz" potvrdio glumac i humanista Almir Čehajić Batko. On je naveo da je u telefonskom razgovoru s koordinatoricom "Otvorene mreže" koja se nalazi u Njemačkoj, saznao da je Belminino stanje veoma loše.

- Tačna dijagnoza Belmininog oboljenja još nije utvrđena. Nadamo se najboljem - dodao je Čehajić.
 

Najčitanije