BANJALUKA - Povodom obilježavanja godišnjice bitke na Kozari, 4.jula, Grad Banjaluka je obezbijedio besplatan prevoz građana do Mrakovice.
"Planirana su četiri autobusa, koja će sa stare autobuske stanice krenuti u 8 časova", rekli su u Gradskoj upravi.
Organizator obilježavanja godišnjice je Odbor Vlade RS za njegovanje tradicije oslobodilačkih ratova.