Društvo

Bez struje 1200 kupaca

Bez struje 1200 kupaca
Foto: Fre Sonneveld/Unsplash | Bez struje 1200 kupaca
Srna

BIJELJINA - U dijelu opštine Milići danas će bez električne energije biti oko 1.200 kupaca zbog radova na trafo-stanici.

Struje neće biti od 13 do 16 časova, saopšteno je iz preduzeća "Elektro-Bijeljina"

Radnici "Elektro-Bijeljine" izvodiće radove na trafostanici "Nova Kasaba", zbog čega će bez struje biti kupci koji se snabdijevju sa dalekovoda "Bohem", "Zabrđe" i "Farma brojlera".

Električnu energiju neće imati kupci u Novoj Kasabi, Vukšić Polju, Cerskoj, Toljevićima i Miladinovićima.

Najčitanije