Društvo

Bijeljini pomogle institucije Srpske

Srna

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da se u Bijeljini, prilikom poplava, ne bi moglo ništa riješiti da nije bilo institucija Srpske.

"Bio sam tamo nekoliko puta, kao i predstavnici institucija Srpske. Bijeljina uopšte nije zaobiđena i to je aposlutna laž, a gradonačelnik tog grada Mićo Mićić priprema političku kampanju", rekao je Dodik novinarima u Banjaluci.

On je ocijenio da je Mićić sklon "nekim lažnim avanturizmima".

"Pitajte narod u Bijeljini šta misli o njemu, a nemojte mene", dodao je Dodik.

Mićić je rekao na jučerašnjoj konferenciji za novinare nakon sjednice Štaba za vanredne situacije da grad Bijeljina redovno Vladi Srpske iskazuje potrebe stanovništva u Semberiji pogođenog poplavama, ali da ne dobija ništa od zatraženog.

Najčitanije