BANJALUKA - Banjalučka biskupija proslavila je danas Svetog Bonaventuru, zaštitnika Biskupije i katedrale.
Biskup Franjo Komarica zahvalio je svim gostima što su došli na proslavu Svetog Bonaventure, ali ujedno i obilježavanje 25. godišnjice njegove biskupske službe, te je napomenuo da ova misa predstavlja i početak zasjedanja Biskupske konferencije u Banjaluci.
Svetoj misi, koju je predvodio nadbiskup vrhbosanski Vinko kardinal Puljić, zajedno sa sveštenicima iz BiH i Hrvatske, prisustvovali su brojni gosti iz političkog i javnog života RS i BiH.