Društvo

Bolji uslovi za najteže pacijente

Bolji uslovi za najteže pacijente
Bolji uslovi za najteže pacijente
Srna

BANJALUKA - Klinički centar Banjaluka, kao stub zdravstvenog sistema Republike Srpske, svakodnevno stvara još bolje uslove za najteže pacijente, zahvaljujući naporima svih zaposlenih, konstatovali su generalni konzul Srbije u Republici Srpskoj Vladimir Nikolić i rukovodstvo ove ustanove.

Nikolić i rukovodstvo Kliničkog centra razgovarali su o važnosti saradnje i veza između zdravstvenih radnika ove ustanove i zdravstvenih ustanova u Srbiji, saopšteno je iz Kliničkog centra Banjaluka.

Konzul je ponudio sve svoje resurse da bi komunikacija medicinskog osoblja, sa obje strane, bila još bolja i efikasnija.

Na sastanku je bilo riječi i o saradnji ljekara na edukaciji i osposobljavanju mladog kadra, povjerenju pacijenata, te neraskidivoj vezi zdravstvenih ustanova Srbije i Kliničkog centra Banjaluka.

Najčitanije