BANJALUKA - "Cepter invest" AD Banjaluka je na račun posebnih namjena Vlade Republike Srpske uplatio 20.000 KM pomoći za ugrožene u poplavama.
"Ovo je naš mali doprinos u ovako teškoj situaciji koja je zadesila brojne opštine Republike Srpske. Zadivljujuće je koliko se pojedinaca i institucija odazvalo i ponudilo svoje resurse i pomoć za građane koji su u poplavi izgubili gotovo sve", saopšteno je iz "Cepter investa".
U saopštenju se dodaje da će "Cepter invest" nastaviti da pomaže koliko god bude mogao.