Društvo

Članovi Opštinskog odbora SNSD-a prikupili pomoć

Srna

BANJALUKA - Članovi Opštinskog odbora Saveza nezavisnih socijaldemokrata /SNSD/ Srbac prikupili su 8.312 KM pomoći stanovništvu ugroženom u poplavama na području opštine Srbac.

Predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a Srbac Mirko Kojić rekao je Srni da će novac biti uplaćen na jedinstveni račun Vlade Republike Srspke za pomoć poplavljenim područjima, sa naznakom za opštinu Srbac.

"Ovo nije jedina pomoć koju smo prikupili. Nastavićemo s akcijama prikupljanja prehrambenih namirnica i novca da bi pomogli najugroženijima", rekao je Kojić.

On je naglasio da je riječ o akcijama članova Opštinskog odbora SNSD Srbac, koji su se, kako je rekao, vrlo rado odazvali pozivu da pomognu.

Najčitanije