BANJALUKA - Ministar saobraćaja i veza Republike Srpske Nedeljko Čubrilović posjetiće danas gradilište na dionici autoputa Doboj – Prnjavor i gradilište mosta preko rijeke Bosne u mjestu Kladari.
Iz resornog ministarstva je saopšteno da će se tokom obilaska Čubrilović sastati sa direktorom Javnog preduzeća "Autoputevi Republike Srpske"
Dušanom Topićem, predstavnicima nadzornog organa i izvođača radova – konzorcija koji čine firme "Integral inženjering" iz Laktaša i "Granit" iz Skoplja".
U saopštenju se dodaje da je sastanak predviđen na gradilištu mosta preko rijeke Bosne u Kladarima sa početkom u 11.00 časova, nakon čega su predviđene izjave za novinare.