BANJALUKA - Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović upisao se danas u Generalnom konzulatu Republike Srbije u Banjaluci u knjigu žalosti otvorenu povodom smrti dvoje otetih srpskih državljana iz Ambasade Srbije u Libiji - Slađane Stanković i Jovice Stepića.
„U ime Narodne skupštine Republike Srpske i svoje ime izražavam žaljenje zbog smrti dvoje diplomatskih predstavnika Srbije u Libiji koji su oteti, a potom stradali u vazdušnom napadu. Izražavam saosjećanje porodicama stradalih državljana Srbije“, napisao je predsjednik Čubrilović.