Društvo

Cvijanovićeva organizovala prijem za polufinaliste košarkaškog kupa RS

Cvijanovićeva organizovala prijem za polufinaliste košarkaškog kupa RS
Foto: Screenshot/Instagram | Cvijanovićeva organizovala prijem za polufinaliste košarkaškog kupa RS
M.M.

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Željka Cvijanović koja je danas organizovala prijem u Palati Republike u Banjaluci za polufinaliste košarkaškog kupa Srpske u muškoj i ženskoj kategoriji istakla je da je to mali znak pažnje za veliki trud i rezultate koje ovi mladi ljudi postižu na košarkaškim terenima.

"Čestitke svim ekipama na postignutom uspjehu, zadovoljstvo mi je što sam bila pokrovitelj ove značajne košarkaške i sportske manifestacije", napisala je Cvijanovićeva na "Instagramu".

 

Najčitanije