BANJALUKA - Ministarstvo unutrašnjih poslova /MUP/ Republike Srpske organizuje danas akciju dobrovoljnog davalaštva krvi pripadnika MUP-a Srpske.
"Tokom dva dana, koliko traje akcija, krv bi trebalo da da 331 policijski službenik u Republici Srpskoj", saopšteno je iz MUP-a Srpske.
U saopštenju se dodaje da će rukovodioci MUP-a posjetiti danas policijske službenike koji će krv dati u Zavodu za transfuzijsku medicinu Republike Srpske u Banjaluci.
Posjeta je predviđena sa početkom u 10.00 časova.