Društvo

Delegacija Vlade RS posjetila porodicu Vulić

Delegacija Vlade RS posjetila porodicu Vulić
Delegacija Vlade RS posjetila porodicu Vulić
Srna

BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović imenovala je delegaciju koja je danas posjetila porodicu Vulić iz Banjaluke i razgovarala sa Željkom Vulićem.

"Predstavnici Vlade Republike Srpske željeli su da se iz prve ruke upoznaju sa problemima koje ima porodica Vulić i da na osnovu prikupljenih informacija predlože način da ti problemi budu prevaziđeni", saopšteno je iz Biroa za odnose s javnošću Vlade Republike Srpske.

Delegaciju Vlade Republike Srpske predstavljali su ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske Srebrenka Golić i ministar za izbjeglice i raseljena lica Republike Srpske Davor Čordaš, te generalni sekretar Vlade Republike Srpske Vlado Blagojević.

Hakon ove posjete, predsjednik Vlade Srpske zadužila je Golićevu da predloži sastav radne grupe u vezi sa problemom porodice Vulić i da kordinira njenim radom.

"Radna grupa će utvrditi sve činjenice u vezi sa imovinsko-pravnim odnosima koji se tiču porodice Vulić i predložiti rješenja koja će biti u interesu porodice Vulić i ostalih učesnika u ovom procesu, u skladu sa zakonom", navedeno je u saopštenju za javnost.

Najčitanije