NOVI GRAD - Deminerski tim Republičke uprave civilne zaštite uklonio je danas u Dobrljinu kod Novog Grada osam granata zaostalih iz Drugog svjetskog rata.
Mine su uklonjene iz potoka po dojavi građana, rečeno je Srni u Civilnoj zaštiti Novi Grad.
Ovo je bila prva ovogodišnja akcija uklanjanja mina i neeksplodiranih sredstava u Novom Gradu, prošle godine je bilo 17.