Društvo

Djeca iz Banjaluke stigla na Kopaonik

Srna

BANJALUKA - Tridesetak učenika Osnovne škole "Borisav Stanković" iz Banjaluke, čije su kuće poplavljene, doputovalo je jutros na Kopaonik, u organizaciji banjalučkog Odbora za pomoć Srbima sa Kosova i Metohije, veterana Fudbalskog kluba "Trepče" iz Kosovske Mitrovice i opštine Zvečan.

Iz Odbora za pomoć Srbima sa Kosova i Metohije saopšteno je da se djeca osjećaju dobro.

U saopštenju se navodi da je prevoz učenika iz Banjaluke do Kopaonika obezbijedio generalni konzulat Srbije u Banjaluci.

Najčitanije