BANJALUKA - Tridesetak učenika Osnovne škole "Borisav Stanković" iz Banjaluke, čije su kuće poplavljene, doputovalo je jutros na Kopaonik, u organizaciji banjalučkog Odbora za pomoć Srbima sa Kosova i Metohije, veterana Fudbalskog kluba "Trepče" iz Kosovske Mitrovice i opštine Zvečan.
Iz Odbora za pomoć Srbima sa Kosova i Metohije saopšteno je da se djeca osjećaju dobro.
U saopštenju se navodi da je prevoz učenika iz Banjaluke do Kopaonika obezbijedio generalni konzulat Srbije u Banjaluci.