Društvo

Djeca se bezbjedno vraćaju sa Jahorine

Srna

BANJALUKA - Svih 387 učenika sa ekskurzije na Jahorini putuju bezbjedno prema svojim odredištima, saopštila je član Republičkog kriznog štaba Vera Sajić.

"Razumijem brigu roditelja koji zovu na telefone u kabinetu predsjednika Vlade Republike Srpske, ali zaista nema mjesta brizi, djeca se bezbjedno vraćaju", rekla je Sajićeva novinarima u Banjaluci.

Ona je rekla da je Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske u stalnom kontaktu sa Auto-moto savezom Srpske, njihovim nastavnicima i učiteljima.

Najčitanije