BANJALUKA - Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske Petar Đokić prisustvovaće danas u Tesliću sjednici Skupštine Udruženja penzionera Republike Srpske.
Početak sjednice predviđen je za 9.00 časova u hotelu "Kardijal", najavljeno je iz resornog ministarstva.
Đokić će u 13.00 časova prisustvovati obilježavanju početka radova na istražnoj naftnoj bušotini u Obudovcu.