BANJALUKA - Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske Petar Đokić prisustvovaće sutra u Bijeljini svečanom činu ustoličenja novoizabranog episkopa zvorničko-tuzlanskog Hrizostoma, najavljeno je iz Ministarstva rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske.
Svečani čin ustoličenja novoizabranog episkopa biće upriličen u Sabornom hramu rođenja Presvete Bogorodice, s početkom u 9.00 časova.
Čin ustoličenja obaviće NJegova svetost patrijarh srpski Irinej, zajedno sa članovima Svetog arhijerejskog sinoda, u prisustvu najviših zvaničnika Republike Srpske, Srbije i BiH.