BIJELJINA - Magistralni put od Bijeljine prema Pavlovića mostu do 17 časova nije prohodan zbog radova na odvođenju vode iz poplavljenog područja, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
Vozila do pet tona preusmjeravaju se na alternativni pravac preko Novog Sela i Dijelova.
Od 9 časova u funkciji je dionica magistralnog puta Lončari - Orašje, ali se saobraća otežano. U funkciji je i granični prelaz Orašje.
I dalje su zatvoreni granični prelazi Šamac, Brčko i Rača. Na prelazu Gradiška na ulazu u BiH čeka se oko pola sata, dok je na ostalim prelazima frekvencija vozila pojačana, ali su zadržavanja do 15 minuta.