Društvo

Dodik: Treba zajedno raditi u interesu radnika

Dodik: Treba zajedno raditi u interesu radnika
Foto: N.N. | Dodik: Treba zajedno raditi u interesu radnika
Srna

BANJALUKA - Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik čestitao je 1. maj uz želju da ovi praznici budu podsjetnik da treba zajedno raditi u interesu radnika i njihovih prava.

"Očuvanje radnih mjesta, veća primanja i obezbjeđivanje ambijenta za rad i dostojan život mladih u Republici Srpskoj moraju biti prioritet svih institucija", objavljeno je na "Tviter" nalogu srpskog člana Predsjedništva BiH.

 

Najčitanije