Društvo

Dodik čestitao Uskrs

Dodik čestitao Uskrs
Foto: N.N. | Dodik čestitao Uskrs

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je nadbiskupu vrhbosanskom kardinalu Vinku Puljiću, biskupu banjalučkom Franji Komarici, sveštenstvu i svim vjernicima katoličke vjeroispovijesti Uskrs uz želju da predstojeće praznične dane dočekaju u dobrom zdravlju, duhovnom miru, radosti i slozi u krugu porodice i prijatelja.

"Neka radosni praznik Hristovog uskrsnuća, praznik koji slavi novi život, vjeru i nadu u bolje sutra, bude nadahnuće za jačanje međusobnog razumijevanja, solidarnosti i tolerancije među ljudima i narodima", navedeno je u čestitki predsjednika Dodika.

Vjernici katoličke vjeroispovijesti u nedjelju, 1. aprila, proslavljaju Uskrs. 

Najčitanije