Društvo

Dodik dobio sedmo unuče

Dodik dobio sedmo unuče
Foto: Dražan Pozderović/Arhiva | Dodik dobio sedmo unuče
N.M.

BANJALUKA - Milorad Dodik, srpski član Predsjedništva BiH, dobio je sedmo unuče, a svoju sreću i radost podijelio je na društvenim mrežama.

"Na svijet je došla moja sedma unuka Nastja. Svijet u koji je krenula neka joj donese sreću, a naš život je već ispunila radošću."

On je čestitao snahi Ivani i sinu Igoru na njihovom trećem djetetu i poželio im da su su živi i zdravi.

Dodik je objavio i snimak dok pjeva uz harmonikaša.

Takođe, dodao je da je njegova porodica njegova snaga, uz fotografiju sa suprugom Snježanom, sinom Igorom i kćerkom Goricom.

Najčitanije