BANJALUKA - Milorad Dodik, srpski član Predsjedništva BiH, dobio je sedmo unuče, a svoju sreću i radost podijelio je na društvenim mrežama.
"Na svijet je došla moja sedma unuka Nastja. Svijet u koji je krenula neka joj donese sreću, a naš život je već ispunila radošću."
On je čestitao snahi Ivani i sinu Igoru na njihovom trećem djetetu i poželio im da su su živi i zdravi.
На свијет је дошла моја седма унука Настја. Свијет у који је кренула нека јој донесе срећу, а наш живот је већ испунила радошћу. Снахи Ивани и сину Игору честитам на њиховом трећем дјетету. Нека су живи и здрави.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 2, 2022
Dodik je objavio i snimak dok pjeva uz harmonikaša.
Српкиња је мене мајка родила pic.twitter.com/QkOuG85M7o
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 2, 2022
Takođe, dodao je da je njegova porodica njegova snaga, uz fotografiju sa suprugom Snježanom, sinom Igorom i kćerkom Goricom.
Моја породица је моја снага. pic.twitter.com/FDc9kKCnNt
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 3, 2022