BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik prisustvovaće večeras u Banjaluci izvođenju oratorijuma "Golgota jasenovačka".
Oratorijum "Golgota jasenovačka" biće izvedena u okviru programa obilježavanja sjećanja na jasenovačke žrtve, saopšteno je iz kabineta predsjednika Srpske.
Početak oratorijuma zakazan je za 20.00 časova u Banskom dvoru.