BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik danas će u Doboju prisustvovati velikoj radnoj akciji čišćenja poplavljenih objekata i javnih površina u kojoj će učestvovati studenti sa univerziteta u Istočnom Sarajevu i Banjaluci.
Početak radne akcije zakazan je za 9.00 časova ispred Centra javne bezbjednosti Doboj, saopšteno je iz Kabineta predsjednika Republike Srpske.
Ukupno 600 studenata sa dva javna univerziteta u Srpskoj učestvovaće u akciji čišćenja poplavljenih objekata i javnih površina u Doboju i Šamcu.