KOTOR VAROŠ - Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik prisustvovao je večeras druženju sa članovima SNSD-a u Kotor Varošu na kojem su proslavili izbornu pobjedu i sve druge uspjehe u prošloj godini.
"Uvjeren sam da ćemo u Republici Srpskoj, u kojoj ima mjesta za sve, obezbijediti stabilan i još bolji život", istakao je Dodik društvenim mrežama.