SARAJEVO - Četiri nova trolejbusa dopremljena su u trolejbuski depo firme GRAS u Sarajevu.
Vozila je pregledao ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adnan Šteta. Kako je istakao ministar, tokom ove sedmice očekuje se dostava i petog trolejbusa.
"Isporuka se odvija u skladu sa ugovorom i rokovima“, naglasio je ministar Šteta.
Najavio je kako će se ova vozila na ulicama Sarajeva biti u aprilu, nakon što se završe sva ispitivanja i procedure. Radi se o najmodernijim vozilima koja imaju video nadzor i najsavremeniju opremu, te su prilagođena za korištenje osobama sa invaliditetom.