BANJALUKA - Predsjednik Aktiva mladih socijalista Andrea Dorić istakla je danas u Banjaluci da je cilj ovog aktiva poboljšanje života mladih ljudi u Republici Srpskoj.
"Neophodno je poboljšati položaj i ulogu mladih ljudi u ovom društvu. Zbog toga će Aktiv mladih socijalista u punom kapacitetu učestvovati na predstojećim opštim izborima u BiH", rekla je novinarima Dorićeva.
Ona je naglasila da će ovaj aktiv učestvovati u humanitarnom radu, edukaciji mladih, te aktivno sarađivati sa mladima iz studentskih, kulturnih i sportskih organizcija.
"Želimo da ojačamo Aktiv mladih socijalista koji mora da bude bitna karika u poboljšanju života mladi u Srpskoj i BiH. Mladi moraju kreirati bolju budućnost za sve građane na ovim prostorima", dodala je Dorićeva.
Ona je pozvala mlade ljude u Srpskoj i BiH da se priključe Aktivu mladih socijalista.