Sarajevo - Zbog prvomajskih praznika pojačana je frekvencija vozila na putevima u BiH zemlji. Vozači se posebno žale na dionicu magistralnog puta M-17 Bradina-Konjic gdje su velike kolone vozila.
Kako prenosi klix.ba, od izlaza iz Sarajeva do Konjica voze se i dva sata.
S obzirom da većina bh. građana ne radi 1. i 2. maja dosta ih se zaputilo prema jugu zemlje, ali i u susjednu Hrvatsku na kraći odmor. (klix.ba)