BANJALUKA - Na poziv Daun sindrom centra Banjaluka, regionalna zvijezda Anđela Ignjatović Breskvica sutra će ponovo nastupiti pred banjalučkom publikom.
Organizaroti ovog događaja navode da će mlada pjevačica prije koncerata, koji će u Multimedijalnoj sali u krugu Čajavca biti održani u 18 i 21 čas, posjetiti Daun sindrom centar.
Iz Daun sindrom centra Banjaluka poručuju da su presrećni što su u mogućnosti da za mlade Banjalučane organizuju još jedan ovakav događaj.
"U našim prostorijama organizovali smo druženje, a potom i zajedničko pravljenje zdravih palačinaka u našoj kuhinji", navode iz ovog centra.