MAGLAJ - Bh. reprezentativci Edin Džeko, Emir Spahić i Zvjezdan Misimović posjetili su danas Maglaj, koji je pretrpio ogromnu štetu u poplavama prošle sedmice.
Zmajevi su u društvu predsjednika Fudbalskog saveza BiH Elvedina Begića kratko boravili u Maglaju, gdje su se sreli i sa načelnikom Mehmedom Mustabašićem, piše Klix.
Fudbaleri su pružili podršku unesrećenom stanovništvu, a odvojili su vrijeme da daju i nekoliko autograma.
Inače, "zmajevi" danas poslijepodne u Gradačcu igraju humanitarnu utakmicu sa U-21 reprezentacijom BiH, a sav prihod od prodaje karata ići će za pomoć poplavljenim područjima.