Društvo

Džeko, Spahić i Misimović posjetili Maglaj

Džeko, Spahić i Misimović posjetili Maglaj
Džeko, Spahić i Misimović posjetili Maglaj
N.N.

MAGLAJ - Bh. reprezentativci Edin Džeko, Emir Spahić i Zvjezdan Misimović posjetili su danas Maglaj, koji je pretrpio ogromnu štetu u poplavama prošle sedmice.

Zmajevi su u društvu predsjednika Fudbalskog saveza BiH Elvedina Begića kratko boravili u Maglaju, gdje su se sreli i sa načelnikom Mehmedom Mustabašićem, piše Klix.

Fudbaleri su pružili podršku unesrećenom stanovništvu, a odvojili su vrijeme da daju i nekoliko autograma.

Inače, "zmajevi" danas poslijepodne u Gradačcu igraju humanitarnu utakmicu sa U-21 reprezentacijom BiH, a sav prihod od prodaje karata ići će za pomoć poplavljenim područjima.

Najčitanije