Društvo

Federalna Vlada dala pare za penzije

Federalna Vlada dala pare za penzije
Federalna Vlada dala pare za penzije
Srna

SARAJEVO- Vlada Federacije BiH saopštila je da je federalnom Fondu penziono-invalidskog osiguranja uplaćeno 14 miliona KM neophodnih za isplatu penzija ostvarenih pod povoljnijim uslovima.

Na vanrednoj telefonskoj sjednici federalna Vlada je donijela odluku o utvrđivanju osnovice za određivanje mjesečnih novčanih primanja korisnika boračko-invalidske zaštite i članova njihovih porodica.

Odlučeno je da  koeficijent jedan bude korišten za isplatu novčanih primanja ovim korisnicima u periodu od prva tri mjeseca 2011. godine, saopšteno je iz federalne Vlade.

Najčitanije