BANJALUKA - Osmi "Majski susreti škola djece sa posebnim potrebama", koji traju od petka do nedjelje, organizovani su u Banjaluci, a ove godine domaćin susreta je JU Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora iz tog grada.
Gosti iz Sarajeva iz Centra za slušnu i govornu rehabilitaciju i gosti iz Tuzle iz JU Centar za obrazovanje, vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora dočekani su priredbom, u kojoj su učestvovali učenici banjalučkog centra.
U okviru druženja biće organizovane sportske aktivnosti, streljaštvo, rafting na Vrbasu, kao i obilazak i upoznavanje sa znamenitostima Banjaluke.