Društvo

Građanin sam pokosio izletište Trešnjik

Građanin sam pokosio izletište Trešnjik
Građanin sam pokosio izletište Trešnjik
D.M.

BANJALUKA- Kako bi jedno od najpoznatijih izletišta Trešnjik moglo da se iskoristi za odmor ovih vrelih dana, jedan građanin je zasukao rukave, uhvatio se kose i samoinicijativno pokosio travu.

Kako kažu članovi Rekreativne zone, kosidba i novo ruho je primjer samoinicijativnog aktivizma sugrađanina.

"Svaka inicijativa pokreće novu inicijativu, a veliki broj inicijativa čini pozitivnu promjenu u našoj okolini",  kažu iz Rekreativne zone, koji su mu zahvalili.

Iz  Gradske uprave kažu da se izletišta  kose dva puta u toku godine.

 

Najčitanije