BANJALUKA - Radio-televizija Republike Srpske organizuje 1. juna humanitarni turnir u malom fudbalu za ugrožene u poplavama, koje su zahvatile veliki dio Srpske.
Sav prihod od turnira biće uplaćen na žiro-račun Vlade Republike Srpske namijenjen za najugroženije u poplavama.
Početak turnira zakazan je za 9.00 časova na igralištu Studentskog centra.
Uplate ekipa mogu se obaviti svakog dana na prijavnici Radio-televizije Republike Srpske, Trg Republike Srpske 9. Uplata po ekipi iznosi 150 KM.
Radio-televizija Republike Srpske poziva sve građane, sportske kolektive, radne organizacije i omladinu da učestvuju u ovoj humanoj akciji.