Društvo

I u Banjaluci pomen stradalima u "Oluji"

I u Banjaluci pomen stradalima u "Oluji"
Foto: RTRS | I u Banjaluci pomen stradalima u "Oluji"
N.N.

BANJALUKA - U Banjaluci se danas obeležavaju 23 godine od stradanja Srba u hrvatskoj oružanoj akciji "Oluji".

Položeni su vijenci na Perduvovom groblju, a u nastavku obilježavanja biće služen parastos u Hramu Hrista Spasitelja, prenosi RTRS.

Parastosu u Hramu Hrista Spasitelja porisustvovaće predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, koji je juče u Bačkoj Palanci prisustvovao Danu sjećanja na stradale u oružanoj akciji "Oluja".

Kako se navodi, u Narodnom pozorištu biće održana tribina "Dani tuge i sjećanja".

Najčitanije