Društvo

Isplaćene premije za januar i februar

Agencije

BANJALUKA - Ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Republike Srpske (RS) izvršilo je isplatu premija za mlijeko za januar i februar u ukupnom iznosu od tri miliona KM.

Ovim isplatama obuhvaćeno je oko 13 000 proizvođača mlijeka, potvrđeno je danas Srni u ovom Ministarstvu.

U toku su obrade premija za mart, a zaprimljeni su i zahtjevi za premije za april.

Najčitanije