BANJA LUKA - Direktor JP ''Putevi Republike Srpske'' Miroslav Janković izjavio je danas da je prioritet tog preduzeća, zbog obilnih padavima koje su zahvatile Srpsku, da sistem odvodnje na saobraćajnicama bude konstantno u funkciji.
''Ulažemo maksimalne napore kako bi se blagovremeno djelovalo na svim regionalnim i magistralnim putevima i omogućila puna funkcionalnost sistema odvodnje'', rekao je Janković nakon sastanak sa svim nadzornim inženjerima u Republici Srpskoj i saradnicima za poslove zaštite.
Dodao je da je od svih struktura JP ''Putevi Republike Srpske'' zatražio da, u skladu sa trenutnom situacijom, djeluju bez odlaganja.
''Pratimo stanje na terenu, a na kritičnim mjestima službe su konstantno angažovane kako bi se obezbjedilo nesmetano odvijanje saobraćaja'', rekao je Janković, prenosi Srna.