Društvo

Janković: Sve ekipe JP ''Putevi RS'' na terenu

Janković: Sve ekipe JP ''Putevi RS'' na terenu
Foto: Srna | Janković: Sve Ekipe JP ''Putevi RS'' na terenu
Nezavisne novine

BANJA LUKA - Direktor JP ''Putevi Republike Srpske'' Miroslav Janković izjavio je danas da je prioritet tog preduzeća, zbog obilnih padavima koje su zahvatile Srpsku, da sistem odvodnje na saobraćajnicama bude konstantno u funkciji.

''Ulažemo maksimalne napore kako bi se blagovremeno djelovalo na svim regionalnim i magistralnim putevima i omogućila puna funkcionalnost sistema odvodnje'', rekao je Janković nakon sastanak sa svim nadzornim inženjerima u Republici Srpskoj i saradnicima za poslove zaštite.

Dodao je da je od svih struktura JP ''Putevi Republike Srpske'' zatražio da, u skladu sa trenutnom situacijom, djeluju bez odlaganja.

''Pratimo stanje na terenu, a na kritičnim mjestima službe su konstantno angažovane kako bi se obezbjedilo nesmetano odvijanje saobraćaja'', rekao je Janković, prenosi Srna.

Najčitanije