Društvo

Kako danas preživljava čovjek koji je robijao zbog tri metra drva

Kako danas preživljava čovjek koji je robijao zbog tri metra drva
Foto: Facebook | Kako danas preživljava čovjek koji je robijao zbog tri metra drva
N.N.

Fikret Dedić iz Bužima koji je osuđen na šest mjeseci zatvora jer je posjekao tri metra drva u šumi, danas preživljava prodajući gljive koje ubere u šumi.

Gljive prodaje na putu Bihać - Cazin.

Kako piše "Avaz", on i dalje živi i radi pošteno, trenutno bere gljive na Radoču općina Bužim i prodaje ih na Ostrošcu tačnije u strani na "Lelića krivini".

"Svi bi trebali navratiti kod ovog čovjeka i čim prije mu otkupiti sve te gljive da može dan posvetiti obitelji i ostalim obavezama", jedan je od komentara na društvenim mrežama.

Najčitanije