BANJALUKA - Javno preduzeće "Željeznice Republike Srpske" uvode redukovan saobraćaj za putnike na relacijama Banjaluka – Ukrina i Doboj – Petrovo, saopšteno je iz Ministarstva saobraćaja i veza Srpske.
Prvi voz iz Banjaluke za Ukrinu kreće danas u 15.32 časova, dok prvi voz iz Doboja za Petrovo kreće u 15.28 časova.
Iz Ministarstva saobraćaja i veza Srpske napominju da je ostali željeznički saobraćaj i dalje u prekidu.